Často kladené otázky

Pre lepšiu orientáciu na našich webových stránkach sme pre vás pripravili zopár často kladených otázok a to aj vrátane ich odpovedí. Pevne veríme, že aj tieto informácie, ktoré sa vám snažíme poskytnuť prostredníctvom tejto webovej stránky vám pomôžu vo vašom osobnom rozhodovaní. V prípade, že ste svoju otázku a odpoveď v tejto sekcii nenašli tak budeme veľmi radi ak nas budete kontaktovať prostredníctvo e-mailu.


Pôsobenie našej spoločnosti a jej hlavným cieľom je uspokojenie potrieb zakáznika a to do takej mieri aby ich prevedenie a samotný výsledok bol zodpovedajúci cenovej relacií na základe našich aktuálnych ponúkaných služieb. Práve prostredníctvom týchto služieb sa snažíme prinies na trh riešenia, ktoré sú zodpovedajúce, komplexné a universalné, ale hlavne vám čo najviac vyhovujúce. Vďaka týmto vzmoženostiam, ktoré vám naša spoločnosť prináša, tak máte skvelú možnosť ušetriť a to v prípade, že využijete možnosť našich skvelých komplexných služieb, ktoré máme pre vás k dispozícií. Ušetríme vám čas, námahu, peňiaze a rovnako tak aj pomôžeme v napredovaní alebo rozvoji vašej spoločnosti či projektov. Ak by ste sa radi dozvedeli viac tak budeme radi ak nás budete kontaktovať telefonicky a to na čísle +44 / 903 198 363 alebo ako alternatívny spôsob možete využiť elektronickú poštu office@unisol-slovakia.sk

Máte zaujem aj vy sa dozvedieť viac o našej spoločnosti a zároveň tak sme pri vás pripravili nášu blog.unisol-slovakia.sk. Prostredníctvom nášej blogovej stránky ták máte k dispozícií vždy aktuálne informácie z dejska nášho pôsobenia. Informácie na našom blogu sú vždy aktualizované na základe rozvoju pôsobenia našej spoločnosti.

Ak si neviete dať rady s výberom tej správnej služby tak budeme radi ak sa s nami skontaktujete telefonicky nakoľko tento spôsob považujeme za najdôveryhodnejší spôsob ako sa vyhnuť prípadním nedorozumeniam. Tento spôsob nie je jediný ale je viac menej preferovaný a odporúčaný našou spoločnosťou pre vás. Ako alternativnú možnosť by sme vám však veľmi radi doporučili nás kontaktovať prostredníctvom elektronickej pošty office@unisol-slovakia.sk alebo sa s nami možete poradiť aj prostredníctvom našeho diskusného fóra. Budeme veľmi radi pokiaľ si vyberete jednu z možnosti, ktoré vám bude najviac vyhovovať pri riešení vašej problematiky.

V prípade, že by ste sa radi zamestnali v našej spoločnosti je potrebné aby ste postupovali podľa inštrukcií, ktoré su obsiahnuté v sekcii pracovné ponuky. Tento spôsob je najvhodnejší a najviac doporučovaný v prípade, že ste prejavili záujem o pracovné miesto v našej spoločnosti.

Živnostníkov by sme rovnako radi odporučili využiť sekcii pracovné ponuky alebo sa možete dostaviť aj osobne na miesto sídla našej spoločnosti. Pokiaľ sa rozhodnete dostaviť na miesto osobne je potrebné aby ste brali na vedomie, že prácovne miesto nie je vždy garantované.

Využitm našej klubovej karty maté možnosť načerpať bodove hodnotenie, ktoré je potom následne možné vymienať za pripadné zľavy. Pokiaľ by ste mali záujem sa stať členom našeho klubu tak je potrebné zaplatiť ročný poplatok vo výške 30 € alebo stači ked využijete naše skvelé služby WOM 2000. Pokiaľ by ste sa radi informovali a nadobudli viac informácií ohľadom našej klubovej karty, tak budeme radi ak nás kontaktujete prostredníctvom emailu office@unisol-slovakia.sk. Ak by vám však tento spôsob nevyhovoval tak budeme veľmi radi ak sa snami možete skontaktovať aj prostredníctvom našeho diskusného fóra

V prípade, že máte problém s orientáciou na našich stránkach tak by sme vám veľmi radi doporučili sekciu mapa stránky ktorá by vám mala značne dopomôcť k lepšej orientacií. Pokiaľ by ste aj napriek našemu odporučaniu mali nadaľej problém nadobudnuť vami požadované informácie tak budeme radi ak sa s nami skontaktujete telefonicky a to na čísle +421 / 903 198 363. Ak by vám však tento spôsob nevyhovoval tak sa snami možete skontaktovať aj prostredníctvom našeho diskusného fóra alebo prostredníctvom elektronickej pošty a to na adrese office@unisol-slovakia.sk

Pokiaľ ste svoju otazku a jej prípadnu odpoveď v tejto sekcii doteraz nenašli tak to ešte neznaméná, že vám nedokážeme pomôct. V takomto prípade, budeme veľmi radi ak nám vašu otázku pošlete prostredníctvom elektronickej pošty a to na adresu office@unisol-slovakia.sk. Hneď po obdržaní vašej správy sa bude snažiť vašu problém prehodnotiť v čo najkratšom čase a následne tak záhrnúť túto informáciu v našej sekcii často kladených otázok kde bude pristupná aj ostaným uživateľom.

Pokiaľ ste svoju otazku a jej prípadnu odpoveď v tejto sekcii doteraz nenašli tak to ešte neznaméná, že vám nedokážeme pomôct. V takomto prípade, budeme veľmi radi ak nám vašu otázku pošlete prostredníctvom elektronickej pošty a to na adresu office@unisol-slovakia.sk. Hneď po obdržaní vašej správy sa bude snažiť vašu problém prehodnotiť v čo najkratšom čase a následne tak záhrnúť túto informáciu v našej sekcii často kladených otázok kde bude pristupná aj ostaným uživateľom.